sagenda (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: First Name
pt: Primeiro Nome

en: Last Name
pt: Último Nome

en: To date
pt: Até à data

en: From date
pt: A partir da data
