Sagepay (7.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Country
he: מדינה

en: Display
he: תצוגה

en: Email
he: דוא"ל

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: City
he: עיר

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Street address
he: כתובת

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.
