Sagepay (7.x-1.0-beta4) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Country
te: దేశం

en: Display
te: చూపు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Address
te: చిరునామా

en: State
te: రాష్ట్రం

en: City
te: నగరం

en: !name field is required.
te: !name అనే ఖాళీ తప్పనిసరి.
