Sagepay (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Country
de: Land

en: Display
de: Anzeige

en: Email
de: E-Mail

en: Address
de: Adresse

en: State
de: Status

en: Postcode
de: Postleitzahl

en: First name
de: Vorname

en: Last name
de: Nachname

en: City
de: Stadt

en: Phone number
de: Telefonnummer

en: Street address
de: Straße und Hausnummer

en: !name field is required.
de: Das Feld !name ist erforderlich.

en: Personal data
de: Eigene Daten

en: Mandatory
de: Erforderlich

en: Notification
de: Benachrichtigung

en: Partner ID
de: Partner-ID

en: Vendor name
de: Name des Herstellers
