Sagepay (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Country
et: Riik

en: Display
et: Kuva

en: Email
et: E-kiri

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: City
et: Linn

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Street address
et: Tänav

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Mandatory
et: Nõutav
