Sagepay (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Country
fr: Pays

en: Display
fr: Affichage

en: Email
fr: Courriel

en: Address
fr: Adresse

en: State
fr: État

en: Postcode
fr: Code postal

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: City
fr: Ville

en: Phone number
fr: Numéro de téléphone

en: Street address
fr: Adresse

en: !name field is required.
fr: Le champ !name est requis.

en: Mandatory
fr: Obligatoire

en: test mode
fr: mode test
