Sagepay (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Country
gl: País

en: Display
gl: Visualización

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Address
gl: Enderezo

en: State
gl: Estado

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Street address
gl: Enderezo

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Personal data
gl: Datos persoais
