Sagepay (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Country
ro: Țară

en: Display
ro: Afișaj

en: Email
ro: email

en: Address
ro: Adresă

en: State
ro: Status

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Street address
ro: Adresă

en: !name field is required.
ro: Câmpul !name este obligatoriu.

en: Mandatory
ro: Obligatoriu

en: Notification
ro: Notificare
