Sagepay (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Country
sk: Krajina

en: Display
sk: Zobraziť

en: Email
sk: E-mail

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Street address
sk: Ulica

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Mandatory
sk: Povinné
