Sagepay (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Country
el: Χώρα

en: Address
el: Διεύθυνση

en: State
el: Κατάσταση

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: City
el: Πόλη

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Street address
el: Διεύθυνση

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.

en: Notification
el: Ενημέρωση
