Sagepay (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Country
it: Paese

en: Email
it: E-mail

en: Address
it: Indirizzo

en: State
it: Stato

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome

en: City
it: Città

en: Phone number
it: Telefono

en: Street address
it: Indirizzo

en: !name field is required.
it: Il campo !name è obbligatorio

en: Notification
it: Notifica
