Sagepay (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Country
pt: País

en: Address
pt: Endereço

en: State
pt: Estado

en: Postcode
pt: CEP

en: First name
pt: Nome

en: Last name
pt: Sobrenome

en: City
pt: Cidade

en: Phone number
pt: Telefone

en: Street address
pt: Endereço

en: !name field is required.
pt: O campo !name é obrigatório.

en: Notification
pt: Notificação
