Sagepay (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Address
bo: ས་གནས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།
