Sagepay (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Country
cy: Gwlad

en: Display
cy: Dangos

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Last name
cy: Cyfenw

en: City
cy: Tref

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: Street address
cy: Cyfeiriad

en: !name field is required.
cy: Mae maes !name yn ofynnol.

en: Mandatory
cy: Gorfodol
