Sagepay (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Country
fi: Maa

en: Display
fi: Näyttö

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Address
fi: Osoite

en: State
fi: Tila

en: Postcode
fi: Postinumero

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Street address
fi: Lähiosoite

en: !name field is required.
fi: !name-kenttä on pakollinen.

en: Mandatory
fi: Pakollinen

en: Partner ID
fi: ID
