Sagepay (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Country
oc: País

en: Display
oc: Afichatge

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Address
oc: Adreça

en: State
oc: Estat

en: City
oc: Vila

en: !name field is required.
oc: Lo camp !name es requis.
