Sagepay (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Country
th: ประเทศ

en: Display
th: แสดงผล

en: Email
th: อีเมล

en: Address
th: ที่อยู่

en: State
th: รัฐ

en: Postcode
th: รหัสไปรษณีย์

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: City
th: จังหวัด

en: !name field is required.
th: ช่อง !name จำเป็นต้องกรอก
