Sagepay (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Country
uk: Країна

en: Display
uk: Показ

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Address
uk: Адреса

en: State
uk: Стан

en: Postcode
uk: Індекс

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: City
uk: Місто

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Street address
uk: Вулиця

en: !name field is required.
uk: Поле !name є обов’язковим.

en: Mandatory
uk: Обов'язкове

en: Notification
uk: Сповіщення
