Sagepay (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Country
ca: País

en: Display
ca: Visualització

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: Postcode
ca: Codi Postal

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Street address
ca: Adreça del carrer

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Mandatory
ca: Obligatori

en: Notification
ca: Notificació
