Sagepay (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Country
cs: Země

en: Display
cs: Zobrazit

en: Email
cs: E-mail

en: Address
cs: Adresa

en: State
cs: Stav

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: City
cs: Město

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Street address
cs: Ulice

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: Mandatory
cs: Povinné

en: Notification
cs: Oznámení
