Sagepay (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Country
lt: Šalis

en: Display
lt: Rodymas

en: Email
lt: El. paštas

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: City
lt: Miestas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Street address
lt: Adresas

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Mandatory
lt: Privalomas

en: Notification
lt: Įspėjimas
