Sagepay (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Country
mr: देश

en: Display
mr: दाखवा

en: Email
mr: ईमेल

en: Address
mr: पत्ता

en: State
mr: राज्य

en: Postcode
mr: पोस्टकोड
