Sagepay (7.x-1.4) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Country
es: País

en: Display
es: Presentación

en: Email
es: Correo electrónico

en: Address
es: Dirección

en: State
es: Estado

en: Postcode
es: Código postal

en: First name
es: Nombre

en: Last name
es: Apellidos

en: City
es: Ciudad

en: Phone number
es: Número de teléfono

en: Street address
es: Dirección

en: !name field is required.
es: El campo !name es obligatorio.

en: Personal data
es: Datos personales

en: Mandatory
es: Obligatorio

en: Notification
es: Notificación
