Sagepay (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Country
hr: Država

en: Display
hr: Prikaz

en: Email
hr: E-pošta

en: Address
hr: Adresa

en: State
hr: Država

en: Street address
hr: Adresa

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.
