Sagepay (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Country
id: Negara

en: Display
id: Tampilan

en: Address
id: Alamat

en: State
id: Status

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: City
id: Kota

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: Street address
id: Alamat jalan

en: !name field is required.
id: !name harus diisi.
