Sagepay (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Country
pl: Państwo

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Address
pl: Adres

en: State
pl: Stan

en: Postcode
pl: Kod pocztowy

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: City
pl: Miasto

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Street address
pl: Ulica

en: !name field is required.
pl: Pole !name jest wymagane.

en: Mandatory
pl: Wymagane

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Partner ID
pl: ID partnera
