Sagepay (7.x-1.6) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Country
bg: Страна

en: Display
bg: Дисплей

en: Email
bg: Е-поща

en: Address
bg: Адрес

en: State
bg: Статус

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.
