Sagepay (7.x-1.6) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Country
bs: Zemlja

en: Display
bs: Prikaz

en: Address
bs: Adresa

en: First name
bs: Ime

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno
