Sagepay (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Country
nl: Land

en: Display
nl: Weergeven

en: Email
nl: E-mail

en: Address
nl: Adres

en: State
nl: Status

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: City
nl: Plaats

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Street address
nl: Adres

en: !name field is required.
nl: Het veld !name is verplicht.

en: Mandatory
nl: Verplicht

en: Notification
nl: Melding
