Sagepay (7.x-1.6) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Country
pt: País

en: Display
pt: Mostrar

en: Address
pt: Morada

en: State
pt: Estado

en: First name
pt: Primeiro nome

en: Last name
pt: Apelido

en: City
pt: Município/Concelho

en: Phone number
pt: Número de telefone

en: Street address
pt: Morada

en: !name field is required.
pt: O campo !name é obrigatório.

en: Mandatory
pt: Obrigatório

en: Notification
pt: Notificação
