Sagepay (7.x-1.6) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Country
ru: Страна

en: Display
ru: Отображение

en: Address
ru: Адрес

en: State
ru: Состояние

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: City
ru: Город

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Street address
ru: Адрес

en: !name field is required.
ru: Поле "!name" обязательно для заполнения.

en: Mandatory
ru: Обязательно

en: Notification
ru: Уведомление
