Sagepay (7.x-1.7) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Country
ar: الدولة

en: Display
ar: العرض

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Address
ar: العنوان

en: State
ar: الحالة

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.

en: Mandatory
ar: إجباري
