Sagepay (7.x-1.7) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Country
ga: Tír

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Postcode
ga: Cód Poist

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Phone number
ga: Fón

en: !name field is required.
ga: Réimse '!name' riachtanach
