Sagepay (7.x-1.7) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Country
vi: Quốc gia

en: Display
vi: Hiển thị

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Address
vi: Địa chỉ

en: State
vi: Bang

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: City
vi: Thành phố

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: Street address
vi: Địa chỉ đường phố

en: !name field is required.
vi: Thông tin !name cần được nhập.

en: Mandatory
vi: Bắt buộc
