Sagepay (7.x-1.8) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Country
eu: Herria

en: Display
eu: Bistaratu

en: Email
eu: Eposta

en: Address
eu: Helbidea

en: State
eu: Egoera

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.
