Sagepay (7.x-1.8) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Country
hu: Ország

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Email
hu: E-mail

en: Address
hu: Cím

en: State
hu: Állapot

en: Postcode
hu: Irányítószám

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: City
hu: Város

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Street address
hu: Utca

en: !name field is required.
hu: „!name” mezőt ki kell tölteni.

en: Mandatory
hu: Szükséges

en: Notification
hu: Értesítés
