Sagepay (7.x-1.9) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Transaction ID
hi: लेनदेन आईडी

en: Country
hi: देश

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Email
hi: ईमेल

en: Address
hi: पता

en: State
hi: अवस्था

en: !name field is required.
hi: !name फील्ड जरुरी है
