Sagepay (7.x-1.9) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Transaction ID
kn: ವ್ಯವಹರಿಸಿದ ಐಡಿ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Notification
kn: ಸೂಚನೆ
