Sagepay (7.x-1.9) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Transaction ID
sv: Transaktions-ID

en: Country
sv: Land

en: Display
sv: Visa

en: Email
sv: E-post

en: Address
sv: Adress

en: State
sv: Läge

en: Postcode
sv: Postnummer

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: City
sv: Stad

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Street address
sv: Gatuadress

en: !name field is required.
sv: Fältet !name är obligatoriskt.

en: Mandatory
sv: Obligatoriskt

en: Notification
sv: Avisering
