Sagepay (7.x-1.9) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Transaction ID
tr: İşlem kodu

en: Country
tr: Ülke

en: Display
tr: Gösterim

en: Email
tr: E-posta

en: Address
tr: Adres

en: State
tr: Durum

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: City
tr: Şehir

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Street address
tr: Adres

en: !name field is required.
tr: !name alanı zorunludur.

en: Mandatory
tr: Zorunlu
