Sagepay (7.x-1.9) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Transaction ID
da: Transaktions ID

en: Country
da: Land

en: Email
da: E-mail

en: Address
da: Adresse

en: State
da: Status

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: City
da: By

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Street address
da: Adresse

en: !name field is required.
da: Feltet !name er obligatorisk.

en: Mandatory
da: Påkrævet

en: Notification
da: Underretning
