Sagepay (7.x-1.9) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Transaction ID
fa: شناسه تراکنش

en: Country
fa: کشور

en: Display
fa: نمایش

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Address
fa: نشانی

en: State
fa: وضعیت

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: City
fa: شهر

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Street address
fa: آدرس خیابان

en: !name field is required.
fa: فیلد !name اجباری است.

en: Notification
fa: اطلاع‌رسانی
