Sagepay (7.x-1.9) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Country
is: Land

en: Display
is: Sýna

en: Email
is: Netfang

en: Address
is: Heimilisfang

en: State
is: Fylki

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Street address
is: Heimilisfang

en: !name field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út !name reitinn.
