Sagepay (7.x-1.9) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Transaction ID
ja: トランザクションID

en: Country
ja: 国

en: Display
ja: 表示

en: Email
ja: メール

en: Address
ja: 住所

en: State
ja: 状態

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: City
ja: 市区町村

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Street address
ja: 番地その他

en: !name field is required.
ja: !nameフィールドは必須です。

en: Mandatory
ja: 必須

en: Notification
ja: 通知
