Sagepay (7.x-1.9) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Transaction ID
ka: ტრანზაქციის იდენტიფიკატორი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Display
ka: ჩვენება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.
