Sagepay (7.x-1.9) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Transaction ID
lv: Darījuma ID

en: Country
lv: Valsts

en: Display
lv: Ekrāns

en: Email
lv: E-pasts

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Street address
lv: Adrese

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Mandatory
lv: Obligāts

en: Notification
lv: Paziņojums
