Sagepay (7.x-1.9) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Transaction ID
ta: பரிவர்த்தனை ௮டையாளம்

en: Country
ta: நாடு

en: Display
ta: காட்சி

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: !name field is required.
ta: !name புலம் தேவையானது.
