SalesCloud (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Update
ar: تحديث

en: Key
ar: المفتاح
