SalesCloud (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Update
ast: Anovar

en: Key
ast: Llave
