SalesCloud (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Update
da: Opdatér

en: Key
da: Nøgle

en: Scope
da: Dækning
